Sprawdzone narzędzie do szyfrowania poczty elektronicznej w przedsiębiorstwie


Skorzystaj z narzędzi do szyfrowania Z1 SecureMail Gateway Zertificon!

Od ponad 10 lat Zertificon zajmuje czołową pozycję na rynku systemów zabezpieczeń komunikacji elektronicznej w przedsiębiorstwach. Naszym produktom zaufały już setki firm i instytucji z różnorodnych branż: banki, firmy ubezpieczeniowe, przedsiębiorstwa motoryzacyjne, placówki medyczne, instytucje administracji publicznej itd. Do grona naszych klientów należą zarówno korporacje, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa, a także niewielkie biura. Zgodność i bezpieczeństwo komunikacji elektronicznej w Państwa firmie to nasze zadanie!
IT Security made in Germany

Zertificon został wyróżniony znakiem jakości „IT Security made in Germany”. Oferujemy rozwiązania godne 100%zaufania, które gwarantują bezpieczeństwo systemów IT.

Nasi klienci

Niektóre z ponad 500 instalacji
logo-bank-alpinum
logo-deutsche-leasing
logo-edag
logo-gazprom-germania
logo-ibm
logo-raiffeisen-informatik
logo-siemens
logo-tchibo
Pozostałe referencje znajdą Państwo na naszej niemiecko- i angielskojęzycznej stronie: deen

Produkty Z1 zapewniające bezpieczeństwo komunikacji elektronicznej w pigułce:

scentralizowany system szyfrowania poczty elektronicznej z bramką

scentralizowany mechanizm tworzenia i autoryzacji podpisu

szyfrowanie typu end to end – dla aplikacji Outlook, Notes i na smartfonylock-at-blau

szyfrowanie poczty z wykorzystaniem hasła

szyfrowanie poczty z wykorzystaniem klucza publicznego PKI

bezpieczna transmisja danych – w sieci VPN, przy użyciu protokołu TLS

Scentralizowany mechanizm szyfrowania poczty elektronicznej z bramką

Z1 SecureMail Gateway automatyzuje i konsoliduje procesy szyfrowania i podpisywania wiadomości e-mail. To pewne, wydajne i ekonomiczne rozwiązanie!
smime-pgp

S/MIME & OpenPGP

Z1 SecureMail Gateway wspiera dwa międzynarodowe standardy szyfrowania: S/MIME i OpenPGP. Szyfrowanie oparte na certyfikatach zapewnia globalną kompatybilność komunikacji biznesowej.
passwort

Wiadomości e-mail zabezpieczane hasłem

Do odbiorców, którzy nie posiadają oprogramowania deszyfrującego, wiadomości wysyłane są jako zabezpieczony hasłem kontener PDF lub HTML, a także przez bezpieczny program pocztowy obsługiwany z poziomu przeglądarki.
secure-transport

Bezpieczna transmisja danych

Z1 SecureMail Gateway zabezpiecza także kanał, którym przesyłane są wiadomości e-mail – poprzez protokół TLS. Jeśli w połączeniach zewnętrznych używane są sieci VPN, można skonfigurować ich połączenie z bramką.
signatur

E-mail z podpisem cyfrowym

Z1 SecureMail Gateway automatycznie podpisuje pocztę wychodzącą i weryfikuje podpis wiadomości przychodzących. Możliwa jest także weryfikacja podpisu w załączonych dokumentach.
zertifikatsmanagement

Zautomatyzowane zarządzanie certyfikatami

Z1 SecureMail Gateway przejmuje całość procesu zarządzania kluczami wewnątrz organizacji oraz identyfikacji i weryfikacji zewnętrznych kluczy i certyfikatów.
regelwerke

Centralna polityka bezpieczeństwa

Dzięki scentralizowanemu zarządzaniu regułami szyfrowania wiadomości mogą Państwo decydować, które wiadomości opuszczają firmową sieć wyłącznie w postaci zaszyfrowanej i opatrzone elektronicznym podpisem.
Z1 SecureMail Gateway: informacje szczegółowe deen

Szyfrowanie typu end to end


fragezeichen

Co daje szyfrowanie end to end?

Z1 SecureMail Gateway szyfruje wymianę wiadomości e-mailowych, dzięki czemu przesyłane wiadomości są całkowicie bezpieczne, nawet w pozbawionych zabezpieczeń sieciach. W wewnętrznej sieci przedsiębiorstwa, chronionej przez firewalle, na serwerze pocztowym i w skrzynkach poszczególnych pracowników przechowywane są jednak w postaci niezaszyfrowanej. Kiedy jednak maile wysyłane są ze smartfonów lub notebooków, wiadomości wędrują przez otwarte sieci komórkowe bez ochrony, którą zapewnia szyfrowanie. To zagrożenie, któremu nie sprosta sama bramka szyfrująca.

Z1 SecureMail End2End – najnowocześniejsze narzędzie do szyfrowania typu end to end

Z1 SecureMail End2End to innowacyjne rozwiązanie służące do szyfrowania end to end, projektowane z myślą o potrzebach komunikacji biznesowej. Łączy kompatybilność, elastyczność, ekonomiczność i łatwość obsługi z najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Zagubiony notebook czy telefon? Atak na serwer pocztowy? To już żaden problem. Państwa poczta jest zaszyfrowana i dla złodziei danych nie przedstawia żadnej wartości – nie ma do niej dostępu.

schloss-end-to-end

Z1 SecureMail End2End: informacje szczegółowe deen

Pewny transfer dużych plików

Jak przesyłać duże pliki z poufnymi informacjami?

Wiele plików waży zbyt dużo, by mogły stanowić załącznik wiadomości e-mail, a mimo to muszą dotrzeć do adresata. Przesyłanie płyt CD lub innych nośników jest w codziennej działalności przedsiębiorstwa bardzo nieefektywne. Korzystanie z alternatywnego rozwiązania elektronicznego transferu, czyli serwerów FTP, jest dla wielu pracowników zbyt skomplikowane, a przy tym nie zapewnia wystarczającego bezpieczeństwa. Potrzebne jest naprawdę bezpieczne i pewne rozwiązanie, łatwe w obsłudze jak portal internetowy, a nawet obsługiwane z poziomu programu do obsługi poczty.

Rozwiązanie: Z1 SecureHub – proste, efektywne I bezpieczne

Z1 SecureHub to Państwa własny portal do łatwej i całkowicie bezpiecznej wymiany plików o dużych rozmiarach. Służy nie tylko do wysyłania, ale również odbioru dokumentów. Wystarczy przesłać nadawcy link ze ścieżką dostępu. Załadowane pliki są przesyłane i przechowywane w Z1 SecureHub wyłącznie w postaci zaszyfrowanej – aż do chwili ich pobrania.

Z1 SecureHub w pigułce:

najwyższe bezpieczeństwo transferu danych

wysyłanie i odbieranie plików o dużych rozmiarach

łatwy w obsłudze portallock-at-blau

przechowywanie danych w wewnętrznej sieci przedsiębiorstwa

brak konieczności instalacji specjalnego oprogramowania na komputerach pracowników

szczegółowy monitoring wgrywanych I pobieranych plików

Z1 SecureHub: informacje szczegółowe deen

Urządzenia Z1

Produkty Z1 współpracują najefektywniej z wirtualnymi urządzeniami Z1 (VMware / Xen / Hyper-V).

Urządzenia Z1: informacje szczegółowe deen

vmware virtual machine email for encryption
Hyper-V
Citrix

Pytania? Zapraszamy do kontaktu!

W razie pytań dotyczące poszczególnych produktów, wersji demonstracyjnych i cen prosimy o kontak pod numerem telefonu +49 30/5900 300-30. Dodatkowe informacje znajdą równiez Państwo na naszej niemieckiej i angielskiej stronie www deen lub bezpośrednio u naszych przedstawicieli:

point-logo
POINT Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa +48 (0) 22 569 13 – 00 pointas@pointas.com.pl www.pointas.com.pl
perceptus-logo
Perceptus sp. z o. o. ul. Drzewna 30/2A, 65-140 Zielona Góra +48 (0) 801 009 340 perceptus@perceptus.pl http://perceptus.com.pl
© Zertificon Solutions GmbH 2015-2018, Germany O nas: DEEN

Top
WordPress Cookie Plugin von Real Cookie Banner